WESOŁYCH ŚWIĄT!
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych
składamy wszystkim najlepsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, odpoczynku przy rodzinnym
stole,
mnóstwo wiosennego optymizmu,
a także pomyślności w życiu prywatnym i
zawodowym.
Niech Święta Zmartwychwstania Pańskiego będą
czasem nadziei
i niech przyniosą Państwu wiele szczęścia i radości,
tak byście zawsze z ufnością spoglądali w przyszłość
Życzą
Zarząd i Pracownicy Banku Spółdzielczego w
Szydłowie