Zimowa aura dopisuje! Ferie to czas wytchnienia po pilnej nauce, wiec życzymy wszystkim dzieciom oraz młodzieży aby wykorzystała go jak najlepiej potrafi! Nawet, jeśli nigdzie nie wyjeżdżacie, nie warto zamykać się w domu. Bez komputera, tabletu i komórki można znakomicie spędzić czas, na który tak czekaliście.
Bank Spółdzielczy w Szydłowie życzy wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Życzymy Wam pięknej pogody, jak również wspaniałej zabawy i najlepszego, aktywnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń, a także wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi.