Klienci indywidualni

Rolnicy

Przedsiębiorcy

Jednostki samorządu terytorialnego

Arrow
Arrow
Slider

Zaloguj się

Zaloguj się zapas

Banki w pobliżu

 

Bank Spółdzielczy w Szydłowie, zwany dalej „Bankiem” oświadcza, że treści opublikowane na stronie internetowej http://www.bsszydlow.pl/ mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty Banku w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

Bank dołoży wszelkich starań aby informacje przedstawione na stronie internetowej były aktualne i rzetelne. Bank informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o w/w informacje. Osoby zainteresowane pełnymi informacjami na temat produktów i usług bankowych powinny skontaktować się z Pracownikami w placówkach Banku lub telefonicznie pod numerem:

1)      Centrala Banku Spółdzielczego – 41-3545121

2)      Oddział w Rakowie – 41-3535002

3)      Punkt Kasowy w Gnojnie – 41-3532035

Bank nie odpowiada za treści umieszczone w zewnętrznych serwisach WWW, do których łącza zostały umieszczone na stronie internetowej Banku.

Niniejszy serwis jest własnością Banku Spółdzielczego w Szydłowie i kopiowanie go w całości lub części wymaga uprzedniej zgody Banku.

Bankowy Fundusz Gwarancyjny Biuro Informacji Kredytowej Krajowa Izba Rozliczeniowa Krajowy Związek Banków Spółdzielczych System Ochrony Zrzeszenia BPS Związek Banków Polskich Concordia